СТОРІНКУ ЗАКРИТО

У зв’язку з прийняттям Постанови Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 року №692 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України» та втратою чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 3 липня 2006 р. № 903 “Питання Національної комісії України з Кодексу аліментаріус” (Офіційний вісник України, 2006 р., № 27, ст. 1944) сторінку закрито.
 

Разом з цим повідомляємо, що відповідно до Положення Про Національну комісію затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 3 липня 2006 р. № 903 “Питання Національної комісії України з Кодексу аліментаріус” Національна комісія була консультативно-дорадчим органом і не здійснювала владні управлінські функції та її рішення не були обов’язковими до виконання. Національна комісія за час своєї діяльності не фінансувалась з державного  та місцевих бюджетів та не була наділена спеціальними чи виключними правами. Всі члени національної комісії брали участь у її роботі на громадських засадах. Крім того, Національна комісія не володіє інформацію про якість харчових продуктів, оскільки до повноважень Національної комісії не входило проведення робіт по контролю чи дослідженню харчових продуктів.

 

 
     
Всі права захищено. Відтворення та розповсюдження матеріалів цього веб-сайту з освітньою чи іншою некомерційною метою допускається без будь якого письмового дозволу власника авторських прав при умові повного посилання на джерело. Відтворення матеріалів цього веб-сайту для перепродажу чи з іншою комерційною метою без письмовго дозволу власника авторських прав заборонено. Запити для такого дозволу направляйте на поштову адресу: 03680, м. Київ, вул.Героїв оборони, 6. Або на електронну адресу: secretar@codex.co.ua.
На головну
   Корисні посилання
 
 

Державні органи України

 

Президент України

   Верховна рада України

 Кабінет міністрів України

Міністерство охорони здоров'я України

Міністерство аграрної політики та продовольства України

  Державна  інспекція України з питань захисту прав споживачів

Міжнародні організації

Всесвітня організація охорони здоров'я

 Продовольча та сільськогосподарська організація ООН

 Комісія кодекс аліментаріус