У процессі введення в експлуатацію сайту та форуму буде обговорюватись робота системи. Ознайомитись з цим матерілом Ви зможете у відповідній темі форуму.
 
     
   
     
 

 

СТОРІНКУ ЗАКРИТО

У зв’язку з прийняттям Постанови Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 року №692 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України» та втратою чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 3 липня 2006 р. № 903 “Питання Національної комісії України з Кодексу аліментаріус” (Офіційний вісник України, 2006 р., № 27, ст. 1944) сторінку закрито.
 

Разом з цим повідомляємо, що відповідно до Положення Про Національну комісію затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 3 липня 2006 р. № 903 “Питання Національної комісії України з Кодексу аліментаріус” Національна комісія була консультативно-дорадчим органом і не здійснювала владні управлінські функції та її рішення не були обов’язковими до виконання. Національна комісія за час своєї діяльності не фінансувалась з державного  та місцевих бюджетів та не була наділена спеціальними чи виключними правами. Всі члени національної комісії брали участь у її роботі на громадських засадах. Крім того, Національна комісія не володіє інформацію про якість харчових продуктів, оскільки до повноважень Національної комісії не входило проведення робіт по контролю чи дослідженню харчових продуктів.

 

 
     
Логін
Пароль
На головну
   Корисні посилання
 
 

Державні органи України

 

Президент України

   Верховна рада України

 Кабінет міністрів України

Міністерство охорони здоров'я України

Міністерство аграрної політики та продовольства України

  Державна  інспекція України з питань захисту прав споживачів

Міжнародні організації

Всесвітня організація охорони здоров'я

 Продовольча та сільськогосподарська організація ООН

 Комісія кодекс аліментаріус